Українському шпажисту, вихованцю нашої ДЮСШ “Армієць”, Ігору Рейзліну вдалося вибороти бронзу, яка стала першою олімпійською нагородою у чоловічому шпажному фехтуванні за часи незалежності України!
Щиро вітаємо всю родину Рейзліних – Ігора, його маму – тренера нашої школи – Тетяну Геннадіївну, його батька – Дмитра Ігоровича з цією, такою важливою для українського фехтування, медаллю!


«Кожний спортсмен їде на змагання з бажанням здобути медаль. Але не скажу, що я очікував потрапити в четвірку і стати призером. Після поразки у півфіналі звісно дуже засмутився, але зумів зібратися і налаштувати себе на те, що необхідно продовжувати боротьбу», – розповів пресслужбі Національного олімпійського комітету України новоспечений призер Олімпійських ігор-2020 Ігор Рейзлін одразу після виступу.«Зараз не можу описати свої емоції, оскільки до кінця ще не усвідомлюю цього здобутку. Попереду командні змагання, і я дуже хочу завоювати ще одну медаль і допомогти нашим хлопцям піднятися на п’єдестал Олімпіади“, – поділився бронзовий медаліст Токіо-2020.

Він відзначив, що хоче присвятити олімпійську медаль своїй родині – батькові й тренеру Дмитру Рейзліну, мамі, дружині та своїм діткам, які є найпалкішими його вболівальниками, та дуже вдячний усім українцям, підтримка яких відчувається і на спортивних аренах в японській столиці.